Organik Gıda Ürünleri Deyince Akla Gelen Tek Adres

Organik gıda nedir deyince aklımıza hormon veya kimyasal madde içermeyen ürünler gelmektedir. Oysa hepimizin sağlığı sadece bu tanıma sığdırılamayacak kadar değerlidir. Şayet siz de sağlığınıza bizim gibi değer verenlerdenseniz her gün organik gıda araştırması yapıyorsunuz demektir. Fakat artık organik gıda marketi ya da organik gıda fuarı takibi yapmanıza gerek kalmadı. Sağlıklı yaşam ve doğal beslenmenin doğru adresindesiniz!

Seyyahın Çiftliği olarak doğanın tazeliğinden aldığımız ilhamla, sofralarınızda kusursuz bir lezzet şöleni için gerekli ürünleri size sunuyoruz. Üstelik bebek organik gıda ürünleri de dâhil olmak üzere geniş ürün yelpazemiz ile size gönül rahatlığıyla tüketebileceğiniz taze mi taze, saf ve doğal ürünler sunuyoruz. Hem damak tadınıza hem gözünüze hitap eden ürünlerimizle insan sağlığını tehdit eden ürün içeriklerden uzak olmanın iç rahatlığını yaşatmanın yanı sıra doğaya tehlike vermemiş olduğu huzurun keyfine varacaksınız.

 

İşte Ürün Çeşitlerimiz

Organik Yumurta

Organik Tavuk

Organik Sucuk

Organik Kaşar Peyniri

Organik Tereyağı

Organik Lor Peyniri

Organik Az Yağlı Fana Kıyma

Organik Dana bonfile

Organik Çiğ Süt

Organik Dana Kemiksiz Parça Et

Organik Dana Kasap Köfte

Organik Tavuk Çorbası

Organik Sosis

 

Hafta Sonu Kahvaltılarınızın Vazgeçilmezleri Burada!

Şimdi arkanıza yaslanın ve bugünün hafta sonu olduğunu hayal edin. Sevdiklerinizle eşsiz anılar biriktirdiğiniz bu güzel anlarda sofranızda baş döndüren organik lezzetlere de yer açmaya hazır mısınız? Torosların zirvesinde başlayan serüvenle son derece doğal, organik tarım yöntemlerini kullanarak evinize konuk oluyor ve sizlere doğanın o müthiş hazinelerinden yararlanma olanağı sunuyoruz. Elbette yalnızca hafta sonları değil, dileğiniz zaman sofranıza ulaşmaya hazırız.

 

Organik Gıda Üretimi ve Organik Tarım Uygulamaları

Organik tarımı özetleyecek olursak, insan sağlığına zarar veren hormon ve kimyasallar yerine doğal üretim metotlarının kullanıldığı çevre dostu bir tarım yöntemi olarak açıklanabilir. Su ve toprağın tarım uygulamaları nedeniyle kirlenmesini engellemenin amaçlandığı bu yöntem ekolojik üretim olarak da ifade edilebilir. Organik gıda üreticileri uluslararası sertifika kuruşları tarafından onaylanıp denetim sonrası verilen sertifikayı almamışsa doğal tarımdan yararlanmış olsa da “organik tarım” ifadesini kullanamaz.

 

Tek Tık ile Kapınızdayız!

Doğanın sunduğu lezzetleri keşfetme ve onlardan tat alma vakti geldi! Mersin organik gıda pazarı Seyyahın Çiftliği ile organik gıda siparişi verin ve eşsiz organik gıda alışveriş deneyiminin keyfini çıkarın. Organik gıda satışı kapsamında organik gıda e-ticaret (organik gıda online satış) ve organik gıda toptan satış seçeneklerimiz de mevcuttur.